Sałatka z paluszków krabowych i ogórków

Sałatka z paluszków krabowych i ogórków

Sałatka z paluszków krabowych i ogórków

Przepis na : sałatka

Sałatka z paluszków krabowych i ogórków jest bardzo łatwa i szybka w wykonaniu. Idealnie się sprawdzi zarówno na kolację czy przyjęcia, jak i dla niespodziewanych gości. {"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","image":["https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2024\/02\/salatka-z-paluszkow-krabowych-i-ogorkow-250x250.jpg","https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2024\/02\/salatka-z-paluszkow-krabowych-i-ogorkow-198x164.jpg","https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2024\/02\/salatka-z-paluszkow-krabowych-i-ogorkow-320x200.jpg"],"recipeIngredient":["6 paluszk\u... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bardzo Gruby Smok

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.