Soczyste kąski z kurczaka

Soczyste kąski z kurczaka

Soczyste kąski z kurczaka

Przepis na : obiad

Soczyste i bardzo smaczne kąski z kurczaka w paprykowo-czosnkowej panierce to prosty pomysł na domowy fast food. Łatwe do przygotowania danie obiadowe lub imprezowa przekąska , którą pokochają zarówno dzieci jak i dorośli. Kąski z kurczaka doskonale smakują w towarzystwie sosu czosnkowego lub ketchupu . Ich ogromną zaletą jest to, że są szybkie w wykonaniu i nie trzeba poświęcić im wiele czasu. W dodatku znikają z talerza w tempie ekspresowym! Zapraszam serdecznie to wypróbowania przepisu na te pyszności. KĄ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Alle Dobre!

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.