Śliwkowo-daktylowe kulki mocy

32
 • Śliwkowo-daktylowe kulki mocy
 • Śliwkowo-daktylowe kulki mocy

  Przepis na : deser

  Mocno owocowy i słodki deser w postaci kulek, obtoczonych wiórkami kokosowymi.  Przygotowanie: 15 minut Koszt: Tanie/Średnie Dzisiaj podzielę się z Wami swoim pomysłem, który zachwyci każdego łasucha. Dzięki daktylom kulki są niezwykle słodkie, a w połączeniu ze świeżymi soczystymi śliwkami tworzą zgraną paczkę smakową. Świetny deser na zimno nawet dla małych dzieci, którym takie kulkowate łakocie na pewno przyciągnie swoim wyglądem. Takie deserki są dla nich jak najbardziej wskazane, bo zawierają mnós... Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?
   Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

   To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

  • Dieta Pegan - na czym polega?
   Dieta Pegan - na czym polega?

   Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

  • Dieta na pamięć i koncentrację
   Dieta na pamięć i koncentrację

   Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

  Inne przepisy z Zdrowie i pysznie na talerzu

  Dodaj komentarz