Śliwkowo-daktylowe kulki mocy

Śliwkowo-daktylowe kulki mocy

Śliwkowo-daktylowe kulki mocy

Przepis na : deser

Mocno owocowy i słodki deser w postaci kulek, obtoczonych wiórkami kokosowymi.  Przygotowanie: 15 minut Koszt: Tanie/Średnie Dzisiaj podzielę się z Wami swoim pomysłem, który zachwyci każdego łasucha. Dzięki daktylom kulki są niezwykle słodkie, a w połączeniu ze świeżymi soczystymi śliwkami tworzą zgraną paczkę smakową. Świetny deser na zimno nawet dla małych dzieci, którym takie kulkowate łakocie na pewno przyciągnie swoim wyglądem. Takie deserki są dla nich jak najbardziej wskazane, bo zawierają mnós... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.