Domowe rozgrzewające herbaty

Domowe rozgrzewające herbaty

Domowe rozgrzewające herbaty

Zamiast kupować gotowe mieszanki, najczęściej nafaszerowane dodatkami, polecam wykonać domową wersję herbatek rozgrzewających. Zima jest tylko w kalendarzu jak na razie, co nie znaczy, że nie marzą nam się herbatki rozgrzewające. Pomagają nie tylko w zimne dni, ale też w chorobie. Niektórzy lubią napić się takich naparów nacodzień, bo w tym gustują.  Oczywiście nie będę proponowała tych z tzw. prądem rozgrzewającym, a naturalnymi składnikami. Sama jestem wielką fanką herbat i gdy jestem w domu, często ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.