Ile kosztuje 1 g szafranu?

Ile kosztuje 1 g szafranu?

Ile kosztuje 1 g szafranu?

Ile kosztuje 1 g szafranu? Ile kosztuje 1 g szafranu? Witamy w naszym artykule, w którym przyjrzymy się kosztom szafranu, jednego z najdroższych przypraw na świecie. Szafran jest znany ze swojego intensywnego smaku, zapachu i charakterystycznego koloru. Jest powszechnie stosowany w kuchniach różnych kultur, ale jego wysoka cena sprawia, że jest to luksusowy produkt, dostępny tylko dla nielicznych. Czym jest szafran? Szafran jest przyprawą pochodzącą z kwiatów krokusa szafranowego (Crocus sativus). Kwiaty te s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Żyję by jeść

Autor

zyjezebyjesczyjezebyjesc

Mój blog jest eklektyczny – trochę wegetariański, czasem wegański, często rybny albo mięsny. Po prostu życiowy.

Odstawiając cukier, pszenicę i mleko nagle odkryłam paletę smaków, których nie znałam do tej pory. To coś … niesamowitego. W tej chwili, już wiem co i jak jeść, bym czuła się dobrze i by mi smakowało. Wypracowałam też moją maksymę „Pamiętaj zdrowo nie znaczy katorżniczo, bo życie jest, między innymi po to, żeby jeść”.

Inne przepisy z Żyję by jeść

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.