Tapenada

Tapenada

Tapenada

Tapenada to pyszna i aromatyczna pasta z oliwek na bazie kaparów, anchois, czosnku i oliwy. Tradycyjnie podawana we Francji jako przekąska. Niezwykle pyszna i prosta. Możesz wzbogacić i zaostrzyć jej smak dodatkiem chili lub większą ilością świeżo zmielonego pieprzu. To szybka pasta na kanapki, którą podasz na chrupiących grzankach, a także makaronów. Możesz nią wysmarować delikatne mięso drobiowe i zapiec tworząc niesamowite i oryginalne w smaku kotlety. Tapenada z czarnych oliwek to pyszne i charakterystyczne ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zasmakuj Kuchni

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.