Szybkie ciasto Magdy

Szybkie ciasto Magdy

Szybkie ciasto Magdy

Czas Przygotowania : 40 min Czas Pieczenia : 40 min Gotowe w : 2 h Wymiary tortownicy : 26 cm.   Historia tego przepisu sięga kilkunastu lat. Moja koleżanka Magda poczęstowała mnie tym wspaniałym ciastem i tak mi posmakowało, że poprosiłam o przepis i piekę je po dzień dzisiejszy. Ponieważ sezon na orzechy i jabłka rozpoczął się już jakiś czas temu, więc jest to również pora na powrót do tego znakomitego jesiennego przepisu. Dodam tylko, że jest to ciasto którym napewno zaskoczymy swoich gości a wykonan... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu uDolores.pl - tylko sprawdzone przepisy

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.