Placki z botwinką, fetą, koprem i dijon

Placki z botwinką, fetą, koprem i dijon

Placki z botwinką, fetą, koprem i dijon

Przepis na : obiad

Placki z botwinką, fetą i koprem Botwinka zazwyczaj kojarzy nam się z klasyczną, letnią zupą. Co zrobić, kiedy mamy dużo botwinki, a zupy mamy już dosyć? Zwłaszcza wtedy, kiedy Babcia obdaruje nas siatką pysznej, świeżej botwinki z przydomowego ogródka? Najlepszym sposobem na wykorzystanie młodych liści jest przygotowanie placków – z dodatkiem fety, koperku i ostrej musztardy dijon. Opcjonalnie można dodać również sezamową pastę tahini. Koniecznie spróbujcie. Składniki: 2 szklanki mąki 2 szklanki mleka 0,5... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Taste and Cook

Autor

Taste and CookTaste and Cook

Ideą Taste and Cook jest smak, a dokładnie jego odkrywanie oraz pokazywanie, że podróże kulinarne mogą odbywać się każdego dnia.
Poznawanie nowych smaków budzi w nas ciekawość świata, chcemy podróżować, aby oglądać, odkrywać i kosztować. Taka podróż może odbyć się zarówno na drugi kontynent, jak i dwa kilometry dalej do pobliskiej restauracji serwującej nieznane nam dotąd smaki, które nas zainspirują. Następnie podróż przenosimy do naszej kuchni, doskonaląc i dopasowując dania pod nasz, ciągle rozwijający się smak.

Taste and Cook powstało właśnie z myślą o inspirowaniu – zarówno poprzez pokazywanie miejsc wartych odwiedzenia i wypróbowania, jak i przepisów wartych przygotowania.

Spróbuj, zainspiruj się, eksperymentuj.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

feta, placki, pasta, pasty, zupa, ser feta, placuszki, obiad, placek z serem

Inne przepisy z Taste and Cook

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.