Kremowy chłodnik awokado z salsą z mango

Kremowy chłodnik awokado z salsą z mango

Kremowy chłodnik awokado z salsą z mango

Ciepło, cieplej, gorąco! Co jeść podczas upałów? Coś lekkiego i najlepiej orzeźwiającego? Chłodnik! I to w bardzo zdrowej wersji, z awokado, pestkami dyni i ze świeżą salsą z mango, kolendry i limonki. Udało nam się zmieścić na jednym talerzu to, co najlepsze w meksykańskiej kuchni – i to w zupełnie nowym, letnim wydaniu Składniki na 2 porcje: Chłodnik: 400 ml maślanki 1 dojrzałe awokado hass 1/2 ząbka czosnku sok z 1/2 limonki szczypta soli i pieprzu 1 łyżka pestek dyni Salsa z mango: 1 dojrzałe mango ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Taste and Cook

Autor

Taste and CookTaste and Cook

Ideą Taste and Cook jest smak, a dokładnie jego odkrywanie oraz pokazywanie, że podróże kulinarne mogą odbywać się każdego dnia.
Poznawanie nowych smaków budzi w nas ciekawość świata, chcemy podróżować, aby oglądać, odkrywać i kosztować. Taka podróż może odbyć się zarówno na drugi kontynent, jak i dwa kilometry dalej do pobliskiej restauracji serwującej nieznane nam dotąd smaki, które nas zainspirują. Następnie podróż przenosimy do naszej kuchni, doskonaląc i dopasowując dania pod nasz, ciągle rozwijający się smak.

Taste and Cook powstało właśnie z myślą o inspirowaniu – zarówno poprzez pokazywanie miejsc wartych odwiedzenia i wypróbowania, jak i przepisów wartych przygotowania.

Spróbuj, zainspiruj się, eksperymentuj.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

awokado, dynia, kuchnia meksykańska, zupa, zupa meksykańska

Inne przepisy z Taste and Cook

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.