Wszystko co musisz wiedzieć o wypieku chleba na zakwasie i przepis na najbardziej znany chleb na świecie - "Sourdough Bread"

Wszystko co musisz wiedzieć o wypieku chleba na zakwasie i przepis na najbardziej znany chleb na świecie -

Wszystko co musisz wiedzieć o wypieku chleba na zakwasie i przepis na najbardziej znany chleb na świecie - "Sourdough Bread"

"Sourdough Bread" - to ten wypiek jest określany jako najtrudniejszy chleb na świecie i za razem najsmaczniejszy chleb jaki można zjeść. Dlaczego zdobył taką sławę i stał się najbardziej pożądanym chlebem, jaki każdy z nas chce kupić bądź zrobić w domu? Smak i wygląd.  Smak takiego chleba ciężko jest opisać, po prostu trzeba go zjeść, a wtedy już się nie chce jeść innego. Każdy inny nie smakuje i jest nijaki. Chleby na zakwasie naturalnym charakteryzują się bardzo specyficznym smakiem ale również zapachem. ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu SMYKWKUCHNI

Autor

SMYKWKUCHNISMYKWKUCHNI

Zapraszam na bloga- http://smykwkuchni.blogspot.com/

kocham odkrywać nowe smaki, łączyć to co wydaje sie nie do połączenia, lubię smak słodko- kwaśny, połączenie oliwy z oliwek i octu balsamicznego z ciepłą bagietką, gotowanie ma sens tylko dla kogoś, a posiłek zawsze smakuje lepiej we dwoje...przy świecy ;-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

chleb, ciasto, chleb na zakwasie, mak, szybkie ciasto, ciasto z makiem, bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, ciasto bez pieczenia, szybkie ciasto bez pieczenia

Inne przepisy z SMYKWKUCHNI

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.