Sałatka ryżowa z fasolką szparagową oraz rybą

Sałatka ryżowa z fasolką szparagową oraz rybą

Sałatka ryżowa z fasolką szparagową oraz rybą

Przepis na : sałatka

Latem, zamiast tradycyjnego obiadu składającego się z mięsa, ziemniaków i surówki, zdecydowanie lepiej sprawdzają się różnego rodzaju potrawki czy sałatki. Wszystko co jest lekkie i można podać na zimno jest jak najbardziej wskazane, gdy za oknem termometr wskazuje ponad 30 kresek;) Dzisiejsza sałatka to właśnie taka propozycja… u nas z powodzeniem stanowiła danie obiadowe. Zamiast ryby można wykorzystać gotowaną lub grillowaną pierś kurczaka. Sałatka jest lekka, z wyraźnie wyczuwalnym kwaśnym smakiem cytryny... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Autor

SmakiNaTalerzuSmakiNaTalerzu

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryby, ryż, ryba, sałatka, sałatki, fasolka, fasolka szparagowa, curry, surówka, mięso, sałatka z kurczakiem, lekkie sałatki, pierś, ziemniaki, pierś z kurczaka, kurczak, obiad, miruna, dania obiadowe, sosy, pierś kurczaka, piersi, potrawka, kurczak grillowany, sałatka do obiadu, dania z piersi kurczaka, dania z kurczakiem, kurczak z papryką , sałatka z ryżem, kurczak z ryżem

Inne przepisy z Smaki Na Talerzu