Kurczak w sosie pomidorowym z mascarpone

Kurczak w sosie pomidorowym z mascarpone

Kurczak w sosie pomidorowym z mascarpone

Przepis na : obiad

Od jakiegoś czasu często szykuję obiadki na bazie pomidorowego sosu z dodatkiem mascarpone. Zakochałam się w tym smaku i uważam, że rewelacyjnie sprawdza się w towarzystwie ryżu czy makaronu. Jako, że ostatnio taki sos podałam z ryżem (o TUTAJ ), tym razem dla odmiany makaron właśnie. W obu wersjach ten smak to petarda A to takie proste połączenie! Kurczak z makaronem w pomidorowym sosie z mascarpone to bardzo prosta i pyszna propozycja obiadowa. Jeśli go zrobisz, jestem pewna, że będziesz do przepisu wracać... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.