Drożdżowe z serem i pepperoni

Drożdżowe z serem i pepperoni

Drożdżowe z serem i pepperoni

Proste drożdżowe bułeczki z sosem pomidorowym, tartym serem oraz plasterkami salami pepperoni w środku. Sos pomidorowy po raz pierwszy zrobiłam z dodatkiem odrobiny (!) płatków chili i kurczę, no jest moc! Mój mąż z synkiem, miłośnicy ostrych smaków, byli zachwyceni. Jeśli chodzi o mnie, to dla mnie bułeczki wyszły tylko ok, za to moje chłopaki co chwilkę dochodzili po dokładkę. Jeśli mam być szczera, to ja już na samym początku nieco się zraziłam do nich i pewna byłam, że całość pójdzie do wyrzucenia, bo ciast... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.