Keks

Keks

  Keks, ciasto bardzo świąteczne. Można je oczywiście zjeść w każdym innym momencie roku ale w Święta smakuje mi najbardziej. Obok makowca to chyba najpopularniejsze świąteczne ciasto, przynajmniej w naszym domu gości co roku. Naładowane rodzynkami i kandyzowaną skórką pomarańczową jest dla mnie kwintesencją zimowego ciasta. Zachowuje długo świeżość więc nawet jak zostanie po świętach to z filiżanką kawy czy herbaty będzie świetnie smakować. Keks Składniki: 1 kostka masła 150 g cukru   4 jajka  ...

Czytaj dalej na blogu Smaczny zeszyt

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.