BABKA MAJONEZOWA

BABKA MAJONEZOWA

BABKA MAJONEZOWA

 Super prosta i meeega pyszna- babka majonezowa. Jest bardzo delikatna i super puszysta oraz wilgotna. To zdecydowanie nr 1 wśród babek 👍, zarówno pod względem przygotowania (dosłownie moment i jest), jak i smaku 👌😋 Przygotowałam ją wczoraj na szybko, tak w międzyczasie, do kawy, zauroczyła nas tak, że na pewno będzie powtórka na Święta 😋Po tej wczorajszej pozostało już tylko wspomnienie... 💗 Inspiracją był ten przepis , pominęłam tylko mąkę ziemniaczaną (nie dodaję jej nigdy do babek), mąkę pszenną zami... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczne Zdrowe

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.