Risotto paprykowe

Risotto paprykowe

Risotto paprykowe

17.01 .2020 Magda Dla tych co twierdzą, że risotto jest skomplikowane, czasochłonne i wymaga stania i mieszania, dementuje! Wszystkie czynności związane z robieniem pysznego risotto mają właściwości terapeutyczne! Zapachy znad patelni koją jak dobra aromaterapia, a mieszanie samo w sobie jest relaksujące, plecy same się rozluźniają. Już nie mówię o samej konsumpcji jak wspaniale na nas wpływa. Nic tylko zabierać się do gotowania. Dla tego aromatycznego, pachnącego słodką papryką risotta warto iść do kuchni na ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Strona

Autor

SmacznaStronaSmacznaStrona

Jestem fanką kuchni i wszystkiego co z nią związane. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia, a mama przekazała dalsze tajniki wiedzy kulinarnej. Uwielbiam eksperymentować. Z każdym przepisem uczę się czegoś nowego, ciągle poszukuje nowych smaków i przepisów. Wyznaję zasadę, że z każdą potrawą trzeba wymagać od siebie coraz więcej.

Na moim blogu staram się dostarczyć inspirację na łatwą i pyszną kuchnię. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie przyrządzone potrawy i uśmiech na ustach tych co je zajadają. Nie zawsze jest idealnie, czasem coś nie wychodzi. Wtedy trzeba wziąć się w garść, uczyć się na własnych błędach i ugotować to jeszcze raz. Odrobina ambicji pozwala przezwyciężyć takie niepowodzenia i cieszyć się gotowaniem, które jest ciągłym procesem doskonalenia.

Zachęcam do gotowania, smakowania i eksperymentowania. Sprawcie aby wasza kuchni była najlepszym miejscem w domu, gdzie chce się przebywać, a gotowanie było przyjemnością a nie tylko codziennym obowiązkiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryż, risotto

Inne przepisy z Smaczna Strona

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.