Jajka faszerowane kabanosem i rzodkiewką

Jajka faszerowane kabanosem i rzodkiewką

Jajka faszerowane kabanosem i rzodkiewką

Jajka faszerowane kabanosem i rzodkiewką. Lubicie faszerowane jajka? To zawsze doskonały pomysł na śniadanie, święta lub przyjęcie. Prosta, pyszna przekąska, po którą każdy sięga z przyjemnością. Dziś polecam Wam szybki przepis na jajka faszerowane kabanosem i rzodkiewką . Prosto, szybko, a jak smacznie. My je uwielbiamy. A jeśli zastanawiacie się jak zrobić jajka faszerowane z tuńczykiem lub grzybami, to koniecznie sprawdźcie moje inne przepisy na takie jajka ( klik ) Jak zrobić takie faszerowane jajka? To... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.