Śniadaniowa owsianka na mleku z truskawkami

Śniadaniowa owsianka na mleku z truskawkami

Śniadaniowa owsianka na mleku z truskawkami

Płatki owsiane gotowane na mleku, z dżemem truskawkowym i świeżymi truskawkami. Śniadanie na dobry początek dnia z owocami i pożywnymi zbożami. {"@context":"https:\/\/schema.org","@type":"Recipe","name":"P\u0142atki owsiane na mleku z truskawkami","image":["https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/owsianka-z-truskawkami.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/owsianka-z-truskawkami-500x500.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/owsianka-z-truskawkami-500x375.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/owsianka-z-truskawkami-480x270.jpg"],"description":"Owsianka \u015bn... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Czego jeszcze nie wiesz o truskawkach, ciekawostki, kalorie i przepisy!

Znana wszystkim truskawka, a właściwie poziomka truskawka, to uzyskany ponad 300 lat temu na dworze francuskim mieszaniec dwóch gatunków poziomki.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.