Prawie wszystko o cytrynie

Prawie wszystko o cytrynie

Prawie wszystko o cytrynie

Cytrynę znamy i lubimy wszyscy , ale tak naprawdę  nie zastanawiamy się nad jej cudownymi wprost właściwościami.Jedzenie i picie soku z cytryny powinno trwać cały rok, a szczególnie teraz :)A oto co przeczytałam na jej temat w książce Michała Tombaka pt : "Droga do zdrowia "/cytaty /"Cytrynę można stosować przy następujących chorobach : osteoporoza , podagra , chroniczny reumatyzm , kamienie żółciowe i nerkowe , anemia , dna moczanowa , niektóre choroby nerwowe , cukrzyca , nadwaga , nadciśnienie , kata... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

cytryna, sok, sok cytrynowy, jak zrobić wodę z cytryna

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.