Tortilla z gyrosem i warzywami

Tortilla z gyrosem i warzywami

Tortilla z gyrosem i warzywami

Domowe jedzenie zawsze jest najlepsze, tylko należy wiedzieć jak daną potrawę przygotować, tak aby była pyszna. I tu z pomocą przychodzą nam przyprawy Vegeta Natur. Są świetnie skomponowane, więc jeżeli nie macie wyczucia ile której przyprawy dodać, aby uzyskać smak gyrosa, to najlepiej sięgnąć po przyprawę Vegeta Natur do gyrosa . Do tego jeszcze warzywa, tortille i delikatny sos czosnkowy. Właśnie w taki sposób możemy się zajadać gyrosem w zaciszu domowym ;-) Wychodzi on taki pyszny, że ja i mój mąż zjedliśm... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Passions hobbies life

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.