Ciasto z orzechów nerkowca, bananów i truskawek (bez glutenu)

Ciasto z orzechów nerkowca, bananów i truskawek (bez glutenu)

Ciasto z orzechów nerkowca, bananów i truskawek (bez glutenu)

Przepis na : deser

Cóż może być lepszego od bananów i truskawek – chyba jedynie ciasto z orzechów nerkowca bananowo-truskawkowo-czekoladowe!! Te owoce, są u nas w domu szamane przez wszystkich, bez wyjątku . Dało to nam inspiracje do kolejnego wpisu, który łączy ze sobą tak dwa różne smaki. Banany, które towarzyszą nam wszędzie czy to na spacerze, rowerze, w samochodzie lub nawet czasem jako szybkie śniadanie w biegu. Zawsze dostępne są w naszej spiżarni. Są tak uniwersalne, że w każdym wydaniu czy to w koktajlu, czy t... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu PaleoLife

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Autor

Symie

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

orzechy, truskawki, truskawka, banan, ciasto, kokosowe, polewa czekoladowa, deser, śniadania, desery, ciasto z orzechami, ciasto z truskawkami, diety, ciasto bananowe, szybkie śniadanie, koktajle, dieta, ciasto z bananami, ciasto z bananem, ciasto na niedziele, bananowe, ciasto czekoladowe, ciasta czekoladowe, ciasto kokosowe, dieta bananowa , szybkie ciasto z truskawkami, szybkie ciasto, ciasto owocowe, ciasta z masa, ciasto bez pieczenia

Inne przepisy z PaleoLife

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.