Babeczki świąteczne bez cukru, nabiału, glutenu

Babeczki świąteczne bez cukru, nabiału, glutenu

Babeczki świąteczne bez cukru, nabiału, glutenu

Przepis na : deser

Dzień dobry! Pyk i mamy grudzień! Fajnie, bo akurat listopad należy do naszych najmniej pożądanych miesięcy w roku. Tym razem nie był aż taki zły, bo było w miarę ciepło i sucho, ale nadal grudzień wygrywa. Teraz już tylko czekamy na Mikołaja i święta ( byliśmy w miarę grzeczni ). No i trochę śniegu by się przydało! W weekend wybraliśmy się na nasz pierwszy w tym roku świąteczny jarmark, tym razem do Łodzi, aby zobaczyć jak to u nich wygląda. Mają piękną dużą choinkę i ładnie rozświetloną ul.Piotrkowską. Ale chy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu PaleoLife

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Autor

Symie

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

babeczki, mielone, masło orzechowe, piernik, ciasto, ciasteczka, dieta, ciastka , czekolada, przekąski, desery, deser, przekąska, bez pieczenia, ciasto kokosowe, przekąski na ciepło, ciasta z masa, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, ciastka orzechowe, ciastka kokosowe

Inne przepisy z PaleoLife

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.