Sałatka ” Wiosenny tuńczyk z fetą ” , mniam !

Sałatka ” Wiosenny tuńczyk z fetą ” , mniam !

Sałatka ” Wiosenny tuńczyk z fetą ” , mniam !

Przepis na : śniadanie

Sałatka „Wiosenny tuńczyk z fetą ” mniam ! Wiosenny tuńczyk , to po prostu genialne dzieło przypadku , jak zresztą większość moich sałatek . Oczywiście na blogu zamieszczam tylko te udane , które wszyscy chwalili i zjadali ze smakiem . Eksperymenty w stylu Frankenstein , niezbyt ładne i nie do końca udane , lub wręcz czasami przerażające.. pomińmy i uczcijmy minutą ciszy z pamięcią dla wszystkich poległych , na których je testowałam Wracając do optymistycznie , smakowitej , wiosennej wersji tuńcz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Autor

Moria2

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

feta, tuńczyk, sałatka, sałatki, ogórki, śniadania, mielone, przekąski, kolacja, przekąska, sałatka z tuńczykiem, ogórki kiszone, ryby, ryż, sosy, sałatka z fetą, wielkanoc, surówka, przystawki, ryba, sałatki do pracy, ryż z warzywami, sałatka z ryżem, sałatka z majonezem, sałatka grecka, ryba po grecku

Inne przepisy z Ogrodnik w podróży

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.