Zupa meksykańska z batatem, kurczakiem i soczewicą

Zupa meksykańska z batatem, kurczakiem i soczewicą

Zupa meksykańska z batatem, kurczakiem i soczewicą

Uwielbiam kuchnię meksykańską, uwielbiam takie zupy, treściwe, odżywcze, idealne na każdą porę roku. Mnóstwo warzyw, mnóstwo składników odżywczych, pożywna miska sycącej zupy o każdej porze roku. Polecam do spróbowania a zakochacie się w niej tak jak my. Kto lubi? łapka w górę 👍 a potem zabierzemy się za gotowanie. Będzie szybko i sprawnie, zaczynamy. Zupa meksykańska z batatem, kurczakiem i soczewicą - przepis. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.