Policzki wieprzowe duszone w białym winie z groszkiem

Policzki wieprzowe duszone w białym winie z groszkiem

Policzki wieprzowe duszone w białym winie z groszkiem

Policzki wieprzowe czy wołowe to najchudsze mięso jakie można pozyskać ze zwierzęcia, jest bardzo delikatne ale potrzebuje długiej obróbki. Dlatego ja do przygotowania policzków zawsze używam szybkowaru. Dzięki temu w 40 minut mam obiad a nie w 2 godziny bo tak długo trzeba dusić policzki aby były delicją. Warto jednak nabyć sobie mięso zwane policzkami i wypieścić je w garnku aby potem delektować się pysznym daniem. Dziś duszone w winie, pyszności. Policzki wieprzowe duszone w białym winie z groszkiem - pr... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.