Krokiety ze szpinakiem

Krokiety ze szpinakiem

Krokiety ze szpinakiem

Wielbiciele szpinaku co Wy na to? zachęcimy tych niejadków szpinakowych do zjedzenia choć jednego krokiecika? potem przepadną, no nie? Krokiety są pyszne, kremowe, aromatyczne wnętrze i delikatne, elastyczne naleśniki. Jak taki przepyszny farsz zawiniemy w naleśniki to będzie jeszcze pyszniej. Popróbujecie ze mną? myślę że mogą zasmakować każdemu. Krokiety ze szpinakiem - przepis. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.