Kokosowy pudding chia z musem z mango

6
 • Kokosowy pudding chia z musem z mango
 • Kokosowy pudding chia z musem z mango

  Przepis na : śniadanie

  Lekki, zdrowy i pożywny pudding jako deser albo śniadanie, na dobry start. Ziarenka szałwii hiszpańskiej lekko chrupią pod zębem a kremowy mus z mango idealnie dopełnia całości w szklaneczce, słoiczku czy w miseczce. Pudding z szałwią hiszpańską i mango. CZYTAJ DALEJ Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie


  Tematycznie do tego przepisu

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?
   Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

   To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

  • Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.
   Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

   Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

  • Fit przepisy
   Fit przepisy

   Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

  Inne przepisy z Moje Małe Czarowanie

  Dodaj komentarz