Azjatycka zupa z owocami morza

Azjatycka zupa z owocami morza

Lubię takie szybkie zupy nad którymi długo stać nie trzeba ale smak i zapach powala. Nad dzisiejszą zupę nie trzeba ani stać ani pilnować ani długo krajać, siekać, ona sama się prawie zrobi, no prawie 😉 Makaron Udon zakupiłam w Kuchniach Świata gotowy, miałam mix owoców morza i koniecznie dodajcie zieloną paprykę, ona nadaje jedynego i niepowtarzalnego smaku. Wszystkie składniki można nabyć w Kuchniach Świata stacjonarnie lub online. Jak już wszystko zgromadzicie to będzie błyskawicznie. Polecam gorąco i zapraszam ...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Jak przygotowywać potrawy, by nie tracić cennej witaminy C?

Nastała już jesień, więc nasz organizm musi walczyć z bakteriami i wirusami wywołującymi przeziębienia lub grypę.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.