Bauernfrühstück – śniadanie rolnika

Bauernfrühstück – śniadanie rolnika

Bauernfrühstück – śniadanie rolnika

Przepis na : śniadanie

Bauernfrühstück w dowolnym tłumaczeniu “ śniadanie rolnika “, to niemieckie danie ze smażonych ziemniaków , jajek oraz boczku. Jest ono pyszne nie tylko jako danie śniadaniowe lecz również jako potrawa podana na lunch oraz na kolację . Przygotowanie bauernfrühstück zacząć należy od ugotowania ziemniaków, najlepiej w mundurkach, wystudzenia oraz pokrojenia ich na grube plastry i podsmażenia na maśle. Na maśle podsmażyć należy również cebulę oraz boczek. Następnie podsmażone, chrupiące ziemniaki zalać ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak sprawdzić czy jajka są świeże?

Jajka są dosyć bardzo popularnym składnikiem wielu potraw. Wykorzystuje się je przy pieczeniu ciasta, robieniu sosów, placków ziemniaczanych, majonezu, jajecznicy itd

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.