Kruche babeczki z czekoladą i dżemem

Kruche babeczki z czekoladą i dżemem

Kruche babeczki z czekoladą i dżemem

Kruche babeczki z czekoladą i dżemem  Dziś polecam sprawdzony przepis na kruche babeczki z czekoladą i dżemem . Te maleńkie, nadziewane ciasteczka maślane do kawy  to świetny pomysł na poczęstunek dla gości. Sprawdzą się też jako słodki prezent od serca:) Zobaczcie przygotowanie babeczek na poniższym filmie: Kliknij tu, by subsk rybować mój kanał na Youtube Kruche babeczki z czekoladą i dżemem są proste w przygotowaniu. Kruche ciasto możecie przygotować dzień wcześniej, można też przygotować je z dużym... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.