Karkówka w sosie śliwkowym z powideł

Karkówka w sosie śliwkowym z powideł

Przepis na : obiad

Karkówka w sosie śliwkowym z powidłami  Dziś na obiad poleca się pyszna słodko-kwaśna karkówka w sosie śliwkowym z powideł . To świetna karkówka na święta, sylwestra lub po prostu niedzielny obiad. Jest prosta w przygotowaniu i zawsze świetnie smakuje. Zobaczcie przygotowanie karkówki na poniższym filmie: Kliknij tu, by subsk rybować mój kanał na Youtube Karkówka w sosie śliwkowym z powideł jest bardzo prosta w przygotowaniu. Plastry karkówki można oprószyć ulubionymi przyprawami do wieprzowiny. Ważne, by ...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.