Ciasto Telimena z truskawkami, budyniem i bezą / Layer Strawberry Cake

Ciasto Telimena z truskawkami, budyniem i bezą / Layer Strawberry Cake

Ciasto Telimena z truskawkami, budyniem i bezą / Layer Strawberry Cake

Ciasto Telimena z truskawkami, budyniem i bezą  Telimena to ciasto na biszkopcie z truskawkami, galaretką, budyniem i bezą . Takie ciasto na zimno z musem truskawkowym to świetny pomysł na spotkanie w większym gronie. Sprawdzi się nawet jako tort. Zobacz, jak krok po kroku przygotować wszystkie warstwy tego pysznego ciasta na poniższym filmie : Kliknij tu, by subskrybować mój kanał na Youtube Ciasto z truskawkami, galaretką i kremem budyniowym to taki letni klasyk. W Telimenie dodatkową, ciekawą ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Autor

Lekcje w kuchni

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, truskawki, galaretka, biszkopt, mak, ciasto z truskawkami, ciasto z galaretka, ciasto 3 bit, warstwowa, bez pieczenia, tort, torty, boże narodzenie, ciasto z makiem, ciasto z musem truskawkowym , ciasto z kremem, proste ciasto, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, szybkie ciasto

Inne przepisy z Lekcje w kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.