Ciasto Jagodowe Ombre / Blueberry Ombre Cake

Ciasto Jagodowe Ombre / Blueberry Ombre Cake

Ciasto Jagodowe Ombre / Blueberry Ombre Cake

Ciasto Jagodowe Ombre z kremem budyniowym i borówkami  Ciasto Jagodowe Ombre z kremem budyniowym i borówkami amerykańskimi to pyszne, warstwowe ciasto łaciate z jagodami . Jest bardzo wysokie i pięknie prezentuje się na stole - to świetny przepis na uroczystości i imprezy rodzinne, na przykład urodziny, imieniny czy Święta. Zobaczcie na poniższym filmie, jak przy pomocy zwykłej nakrętki wyczarować to efektowne ciasto : Kliknij tu, by subskrybować mój kanał na Youtube Ciasto Jagodowe Ombre z borówkami skład... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.