Sałatka z kurczakiem, selerem naciowym i winogronami

Sałatka z kurczakiem, selerem naciowym i winogronami

Sałatka z kurczakiem, selerem naciowym i winogronami

Oto kolejna propozycja na Sylwestrowe menu, albo na karnawałowy bal czy też domówkę. Tym razem jest to elegancka i wyśmienita sałatka z kurczaka, selera naciowego i owoców. Słodycz owoców przełamuje zdecydowana w smaku przyprawa curry. Sałatkę robi się bardzo szybko i równie szybko znika ona ze stołu !Sałatka z kurczakiem, selerem naciowym i winogronami Składniki:350 g piersi z kurczaka350 g ciemnych winogron5 łodyżek selera naciowego340 g ananasa z puszki5 łyżek majonezu2 łyżki przyprawy curr... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne przygody Gatity

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Kulinarne przygody GatityKulinarne przygody Gatity

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

seler naciowy, seler, sałatka selerem naciowym, sałatka z selerem, sałatka z kurczakiem i winogronami, ananas, curry, kurczak, majonez, pierś kurczaka, pierś, sałatka, sałatki, piersi, sałatka curry, sok, cytryna, pierś z kurczaka, kurczak z ananasem, sałatka z kurczakiem, kurczak curry, sylwester, szybka sałatka, szybkie sałatki, sałatka z kurczakiem curry, szybki kurczak, kurczak majonez, sałatka z ananasem i kurczakiem, sałatka w ananasie , kurczak z cytryną

Inne przepisy z Kulinarne przygody Gatity

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.