Naleśnikowe roladki z szynką

Naleśnikowe roladki z szynką

Naleśnikowe roladki z szynką

Naleśnikowe roladki z szynką – HIT nie jednej imprezy :) Wypróbujcie koniecznie, bo moim skromnym zdaniem są o niebo lepsze niż zwykłe roladki z tortilli :) Więcej przekąsek na imprezy i zbliżającego się Sylwestra znajdziecie tutaj: Przepisy na Sylwestra . @media (min-width:800px){ .ads-right .adsbygoogle, .ads-right {max-height:310px;} } @media(max-width:400px) { .ads-right {margin:10px;clear:both;float:none;width:100%;text-align:center;} .ads-right .adsbygoogle {width:auto;width:100%;} } @media(max... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Kulinarne Przeboje

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Autor

PaulinkaPaulinka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki, naleśnik, roladki, szynka, sylwester, roladki naleśnikowe, ciasto, impreza, przekąska, przekąski na sylwestra, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, ciasto naleśnikowe, tortilla, roladki z tortilli, przekąski, ciasta z masa, ciasto na naleśniki

Inne przepisy z Kulinarne Przeboje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.