Domowe Stroopwafels, czyli holenderskie wafle z syropem

Domowe Stroopwafels, czyli holenderskie wafle z syropem

Domowe Stroopwafels, czyli holenderskie wafle z syropem

Dziś post nietypowy, bo oprócz smakowitości zaserwuję Wam także kilka ujęć z holenderskich uliczek, którymi zdarzyło mi się przechadzać i którymi oczarowana jestem do dziś :) Wąskie, wysokie kamieniczki z często figlarnymi zakończeniami dachów i pełne przepięknych okien, do których mam ogromną słabość. Brukowane uliczki, kanały, frytki z majonezem na każdym kroku i absolutny przerost liczby rowerów nad liczbą mieszkańców. Co prawda zobaczyłam tylko kawałek południowej części państwa ale nie mam wątpliwości, c... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

wafle, syrop, ciasto, pączki, przepisy na kruche ciasto, ciasto kruche, szybkie ciasto

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.