Gnocchi ze szparagami i gorgonzolą

Gnocchi ze szparagami i gorgonzolą

Gnocchi ze szparagami i gorgonzolą

Gnocchi ze szparagami i gorgonzolą Gnocchi ze szparagami i gorgonzolą.   Oj, czasem są takie przepisy co przychodzą Ci do głowy w ciągu chwili, tak też było z tym daniem. Blady świt czyli kilkanaście minut po czwartej rano ( tak uwielbiam wstawać o tej porze ) i ja w kuchni. Myślę co to na obiad sobie do pracy zrobić, otwieram lodówkę a tam .. dwa ostatnie szparagi , pierś z indyka… i tak już poszło. Zrobiłam naprawdę błyskawiczny, w sumie prawie sam się zrobił obiad a do tego był przepyszny. Ci... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia na wzgórzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.