Ciasto z jabłkami i orzechami

Ciasto z jabłkami i orzechami

Przepis na : deser

Przepis na ciasto z jabłkami i orzechami włoskimi. Pyszne, wilgotne ciasto z galaretką, doskonałe do popołudniowej kawy lub herbaty. Do przygotowania ciasta użyliśmy jabłek prażonych ze słoika , ale możesz również skorzystać z jabłek świeżych. Nasze ciasto z jabłkami i orzechami włoskimi na oleju, to ciasto łyżką mieszane. Wystarczy wymieszać składniki, przełożyć do formy i upiec. Kiedy ostygnie, przekroić i przełożyć prażonymi jabłkami z galaretką. W ten prosty sposób ze zwykłego ciasta na oleju można prz...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Na Wypasie

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.