Ciasto fasolowe bez cukru i mąki

Ciasto fasolowe bez cukru i mąki

Ciasto fasolowe bez cukru i mąki

Przepis na : deser

Ciasto fasolowe bez cukru i mąki jest jednym z deserów, który odpowiedni jest nawet dla osób będących na diecie. Ciasto z fasoli jest słodkie dzięki naturalnej słodyczy zawartej w daktylach i bananach. Dzięki fasoli ciasto ma odpowiednią konsystencję brownie, ale jest bez mąki i mleka. Przepis na ciasto fasolowe bez cukru i mąki nie zawiera w swoim składzie również mleka. Przygotowanie ciasta z fasoli jest bardzo proste, nie wymaga długiego miksowania, wystarczy tylko jedna miska i blender do rozdrobnienia ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchcik gotuje

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.