Wiosenne porządki dla ciała i umysłu

Wiosenne porządki dla ciała i umysłu

Wiosenne porządki dla ciała i umysłu

Wiosna to dobry czas na to, by wprowadzić pozytywne zmiany w stylu życia i nawykach żywieniowych. Rozpoczyna się czas różnorodności warzyw i owoców. Klimat sprzyjający lekkim posiłkom i lepszemu nawodnieniu organizmu. Co raz więcej słońca powoduje wzrost poziomu witaminy D i endorfin. Częściej wychodzimy z domu, podejmujemy aktywność na świeżym powietrzu. Aby jednak nie rzucać się na głęboką wodę, a zapał do zmian nie okazał się zbyt słomiany polecam umiar. Nie potrzeba wielkiej rewolucji. Zmiany można wpro... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kucharzyca

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.