Detoks

Detoks

Detoks

Wiosna się rozkręca, a wraz z nią nadciąga na nowo moda na detoksy i inne cud-diety, które mają zagwarantować idealną sylwetkę do lata, a prawda jest taka, że idealna sylwetka jest na lata i jest to taka sylwetka, w której Ty czujesz się komfortowo. I choć media społecznościowe, być może koleżanki, a może koledzy, ogólnie rozumiana presja z zewnątrz sprawia, że tworzysz zaburzony obraz samej siebie i dążysz do niedoścignionego – bo przecież innych jest zbyt wielu, abyś spełniła oczekiwania ich wszystkich. ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kucharzyca

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.