Sól czosnkowa, sól z czosnkiem niedźwiedzim

Sól czosnkowa, sól z czosnkiem niedźwiedzim

Sól czosnkowa, sól z czosnkiem niedźwiedzim

Sól czosnkowa, sól z czosnkiem niedźwiedzim . Piękna zielona, aromatyczna sól z czosnkiem niedźwiedzim. Idealna do mięs, szczególnie do steków, pomidorów, sałatek, twarogu.... Bardzo łatwa w przygotowaniu i można ją przechowywać cały rok, aż do następnego sezonu. 1 kg grubej soli (u mnie sól morska), 200 g oczyszczonych liści czosnku niedźwiedziego, Liście czosnku niedźwiedziego pokroić, a następnie zmiksować dodając 200 g soli. Następnie zmiksowaną masą wymieszać z pozostałą solą. Wysypać na blachę i wstawi... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu królestwo garów

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.