Naleśnikowa rozpusta

42
 • Naleśnikowa rozpusta
 • Naleśnikowa rozpusta

  Naleśniki są daniem, które można zrobić w dowolny sposób, na słodko, słono, ostro. Każdy może wrzucić co chce a i tak zawsze wyjdą pyszne. Ciasto naleśnikowe w zasadzie nie ma przepisu, dajemy "na oko", jak wyjdzie za rzadkie dosypujemy mąkę , jak za gęste dolewamy mleko . Oczywiście składnikiem bazowym są jajka . Dodajemy też kapkę oleju i sól do smaku. Proces smażenia nie zawsze się udaje, jednak wczoraj zepsuł się nam tylko jeden naleśnik ;) A, że czasem można sobie pozwolić na coś więcej, dogodzić sobie... Czytaj dalej na blogu Idę coś wszamać


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?
   Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

   To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

  • Dieta Pegan - na czym polega?
   Dieta Pegan - na czym polega?

   Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

  • Dieta na pamięć i koncentrację
   Dieta na pamięć i koncentrację

   Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

  Inne przepisy z Idę coś wszamać

  Dodaj komentarz