SŁODKIE SKRZYDEŁKA TERIYAKI

SŁODKIE SKRZYDEŁKA TERIYAKI

SŁODKIE SKRZYDEŁKA TERIYAKI

Przepis na : kolacja

Te słodkie skrzydełka teriyaki są niebezpieczne Jeśli ich raz spróbujesz obiecuję… nie odkleisz się puki się nie skończą. Skrzydełka teriyaki to mistrzowski przepis na pyszny, rozpływający się w ustach posiłek. Widelce i noże są zbędne. Przyda się dobrej jakości domowe pieczywo by nie zostawić ani grama sosu. INNE PYSZNE POSIŁKI Z KURCZAKIEM W ROLI GŁÓWNEJ:   PAD THAI Z KURCZAKIEM     TORTILLA Z SZARPANYM KURCZAKIEM I SAŁATKĄ Z KAPUSTY     SAŁATKA Z MAKARONEM RYŻOWYM ARBUZEM ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu globuskulinarny

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.