Kokosowo-bananowy shake z matchą

Kokosowo-bananowy shake z matchą

Kokosowo-bananowy shake z matchą

Przepis na : deser

W ostatnim czasie, kokosowo-bananaowy shake z matchą to mój ulubiony sposób na ochłodę w upalne dni. Jednocześnie to pyszny deser, który bez wyrzutów sumienia można spałaszować o każdej porze dnia, również na lekkie drugie śniadanie. … The post Kokosowo-bananowy shake z matchą appeared first on FitSweet . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Fitsweet.me

Warto przeczytać

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Dieta bananowa

Masz lekką nadwagę, 3-7kg? A do tego kilka wolnych dni? Dieta bananowa to dieta dla Ciebie.

Czytaj dalej...

Autor

Fitsweet.meFitsweet.me

Bloga traktuję jak swoistą formę własnego idealnego „przepiśnika”. Braki w zdolnościach kulinarnych postaram się nadrobić szczyptą fantazji i i dużą porcją ryzyka. Możecie się spodziewać świeżego spojrzenia na tradycyjne przepisy jak i ponadczasowych przepisów naszych babć, które nie wymagają już żadnych ulepszeń. Bo z gotowaniem jest jak z życiem… należy dążyć do harmonii….czasami słodząc kilkoma łyżeczkami cukru, a czasami podkręcając smak odrobiną chili. Jedno jest pewne każde danie będzie okraszone dużą ilością „serca”.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śniadania, fit, banan, smoothie, koktajle

Inne przepisy z Fitsweet.me

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.