Dutch Baby – pieczony naleśnik z owocami

12
 • Dutch Baby – pieczony naleśnik z owocami
 • Dutch Baby – pieczony naleśnik z owocami

  Przepis na : śniadanie

  Dutch baby, czyli pieczony naleśnik z owocami to doskonały pomysł na słodkie, iście królewskie śniadanie godne leniwego, weekendowego poranka. Co więcej może być również zdrowym deserem, który zaspokoi nawet największą zachciankę na coś słodkiego. Fenomenem Dutch Baby jest fakt, iż w piekarniku rośnie jak szalony, co nierzadko wyglada naprawdę spektakularnie. Jednak zaraz po wyjęciu kapryśnie opada. Niczemu to nie szkodzi, ponieważ jest po prostu pyszny. Najlepiej smakuje gorący, prosto z patelni z dużą ilością... Czytaj dalej na blogu Fitsweet.me


  Tematycznie do tego przepisu

  • Jajka faszerowane - najlepsze przepisy
   Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

   Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?
   Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

   To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

  Inne przepisy z Fitsweet.me

  Dodaj komentarz