Śledzie po wiejsku - Przepis na śledzie marynowane w occie

Śledzie po wiejsku - Przepis na śledzie marynowane w occie

Śledzie po wiejsku - Przepis na śledzie marynowane w occie

Jak zrobić śledzie wiejskie?  Śledzie wigilijne!    Dziś przepis na śledzie w occie z cebulką. Przyznam, że jak byłem mały nigdy śledzie w occie nie były moją ulubioną potrawą, dlaczego? Cóż gusta się zmieniają...     Śledzie wiejskie lub inaczej śledzie po wiejsku, to też idealne śledzie na wigilię.    Link do filmu z przepisem 241 - Śledzie po wiejsku - Przepis na śledzie w zalewie octowej - Śledzie na wigilie!     Składniki: 500g płatów śledziowych 2 cebul... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Warto przeczytać

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka SnochAgnieszka Snoch

Jestem absolwentką technologii żywności. Moją pasją jest gotowanie i przyrządzanie zdrowych potraw, dlatego na co dzień praktykuję dietę rozdzielną, promuję ją - gorąco ją polecam, by poprawić lub odzyskać utracone zdrowie, zwiększyć swoją energię i lepiej się prezentować. Moja fascynacja dietą rozdzielną bierze się z faktu, że stosując ją by poprawić zdrowie można przy okazji schudnąć, albo chcąc schudnąć można poprawić zdrowie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, przystawki, sledzie w oleju, potrawy wigilijne

Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.