Przepis na sałątkę z pomidorów i jabłka

Przepis na sałątkę z pomidorów i jabłka

Przepis na sałątkę z pomidorów i jabłka

Przepis na : śniadanie

Letnia sałatka z jabłkiem! Przepis na upalne dni      Dziś przepis z na sałatkę z owocem. Tak na prawdę zapomniałem ze można dodać do sałatki warzywnej owoce, bo trawią się w tym samym czasie co neutralne warzywa.    Nie można dodać jej do kotleta ani zjeść z ziemniakami. Stanowi niezależne danie.    Taka sałatka to wspomnienie z dzieciństwa i wakacji u babci! Link do filmu z przepisem:   180 - Przepis na SAŁATKĘ z pomidorami i JABŁKIEM - Pyszne lekkie DANIE na letni... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka SnochAgnieszka Snoch

Jestem absolwentką technologii żywności. Moją pasją jest gotowanie i przyrządzanie zdrowych potraw, dlatego na co dzień praktykuję dietę rozdzielną, promuję ją - gorąco ją polecam, by poprawić lub odzyskać utracone zdrowie, zwiększyć swoją energię i lepiej się prezentować. Moja fascynacja dietą rozdzielną bierze się z faktu, że stosując ją by poprawić zdrowie można przy okazji schudnąć, albo chcąc schudnąć można poprawić zdrowie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki

Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.