Szybka surówka do obiadu z ogórka zielonego

Szybka surówka do obiadu z ogórka zielonego

Szybka surówka do obiadu z ogórka zielonego

Surówka z ogórka i cebuli do obiadu Popularność zyskują nowalijki, dlatego dziś szybka surówka do obiadu z zielonego ogórka i cebuli. Lekka surówka do obiadu to wsparcie dla całego organizmu. Po pierwsze to urok na talerzu, a po drugie komfort trawienia. Taka surówka z zielonego ogórka i koperku jest nie tylko szybka, ale także i tania, a to procentuje na każdej płaszczyźnie. Surówka z zielonego ogórka i koperku Powodzenie takiej surówki opiera się na dobrej jakości ogórkach. Bez znaczenia czy będzie to długi o... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.