Sos chrzanowy

Sos chrzanowy

Sos chrzanowy

Przepis na : śniadanie

         Szybki przepis na sos chrzanowy, idealny do jajek, mięsa, ryb, wędlin, do obiadu. Super sos chrzanowy na zimno, prosty skład i ekspresowe wykonanie. Taki sos sprawdzi się na co dzień, jak i na świątecznym stole. Nie wyobrażamy sobie Świąt Wielkiejnocy bez jajek, a jak jajka to i sos chrzanowy. Sos  można przyrządzać na ciepło lub na zimno, z majonezem lub bez. Można także przygotować sos śmietanowo chrzanowy i chrzanowo musztardowy. Dziś skupimy się na sosie chrzanowym... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Najlepszy sos czosnkowy!

Najlepsza receptura na sos czosnkowy! Jedyny w swoim rodzaju!

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

schab, śniadania

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.